Hakkımızda

2016’da İzmir’de kurulan Atölye AS sürdürülebilir, yenilikçi, estetik ve çevre dostu tasarım anlayışı ile Türkiye ve çevre ülkelerde projeler geliştirmek üzere yola çıkmıştır. Firma olarak mimarlık alanında olduğu kadar iç mimarlık, kentsel tasarım, danışmanlık, cephe danışmanlığı, proje ve şantiye takibi konularında da hizmet vermekteyiz.

Ahsen_Portre

Ahsen Gür

Mimar

1985’te Isparta’da doğdu. Erasmus öğrencisi olarak bulunduğu Politecnico di Bari Üniversitesi’ndeki eğitiminin ardından; lisans eğitimini 2009 yılında ODTÜ Mimarlık Fakültesi’nden mezun olarak tamamladı. Eğitimi sonrası Emre Arolat Mimarlık ve Arkizon Mimarlık ’ta çeşitli projelerde yer aldı. 2013 yılında ise Astana / Kazakistan’a taşınarak Sembol İnşaat tarafından yürütülen Nazarbayev Üniversitesi dizayn ofisine mimari koordinatör olarak katıldı. Saha, proje ve işveren koordinasyonunu sağladı. Mesleki çalışmalarına 2016’da İzmir’de kurulan Atölye AS Mimarlık & Danışmanlık şirketinde devam etmektedir.

Samet_Portre

Samet Ayyıldız

Mimar

1985’te Ardino / Bulgaristan’da doğdu. Lisans eğitimini 2011 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden mezun olarak tamamladı. Eğitimi sonrası Yahyagil İnşaat ve Buggy Şirketler Grubu’nda mimar olarak yer aldı. 2013 yılında İda Stroy bünyesinde Soçi/Rusya’ya gitti. 2014 Kış Olimpiyatları için hazırlanan 5 yıldızlı otel projelerinde saha ve proje koordinasyonunu sağlayarak dizayn ofis mimari olarak görev aldı. 2014 yılında ise Sembol İnşaat tarafından yürütülen Astana / Kazakistan’da Nazarbayev Üniversitesi dizayn ofisine mimari koordinatör olarak katıldı. Mesleki çalışmalarına 2016’da İzmir’de kurulan Atölye AS Mimarlık & Danışmanlık şirketinde devam etmektedir.

tr_TR
en_US